Nowa odsłona systemu Ford SYNC

0
638
Big autohandel Gdańsk ford mustang nowe samochody

Ford SYNC to innowacyjny system rozrywki i komunikacji, zastosowany po raz pierwszy w elektrycznym SUV-ie Forda o modelu Mustang Mach-e.

Będąc kierowcą, często przywiązujemy się do swoich pojazdów jak do autentycznych kompanów podróży. Czy nasze auta wiedzą jednak o nas równie dużo co my o nich? Kwestią czasu jest sugerowanie przez pojazdy regularnych połączeń telefonicznych, aktywności fizycznych lub wizyt w ulubionych miejscach na trasie, jeśli tylko czynności te poprawią jakość naszego codziennego życia.

Ford Mustang big autohandel 1Zastosowany w Mustangu Mach-e – całkowicie elektrycznym samochodzie, system SYNC nowej generacji od Forda szkoli się na podstawie zachowań swoich użytkowników do podawania inteligentnych sugestii. Do jego funkcji należą między innymi: kontekstowe rozpoznawanie mowy, wyszukiwanie informacji w internecie oraz maszynowe uczenie na podstawie poprzednich podróży, pozwalające na udzielanie zaleceń oszczędzających czas zarówno kierowcy jak i pasażerów.

Inteligentne metody systemu SYNC pozwalają na rozpoznawanie kilku kierowców już przed wejściem do pojazdu! Na podstawie zakodowanych kluczyków oraz smartfonów technologia aktywuje ustawienia dostosowane do danej osoby. Dzięki temu rozwiązaniu, każdy użytkownik może czuć się jak u siebie ciesząc się komfortową jazdą i udogodnieniami samochodu.

Ford mustang Match e technologia Sync big autohandel GdańskTechnologia SYNC w Mustangu Mach-e to 15,5 calowy, dotykowy ekran Full HD.

Przestronna, dostosowana do kierowcy konsola jest możliwa do natychmiastowego przyswojenia, co jest ważnym elementem w trakcie jazdy. Interfejs jest przejrzysty, przemyślany i uporządkowany tak, aby nie sprawiał problemu użytkownikom niezależnie od wieku. Ścieżki poruszania się po panelu zaprojektowano tak, aby maksymalnie jedno lub dwa kliknięcia prowadziły do aplikacji, danej informacji lub ustawień, których potrzebuje odbiorca.

Zaawansowana zdolność kontekstowego rozpoznawania mowy jest zupełnie nową funkcją, zastosowaną w pojeździe. Koniec z przypominaniem sobie komend i ustawionych poleceń głosowych, które rozpraszały kierowcę bardziej niż pomagały w prowadzeniu auta. Nowa generacja systemu SYNC zapewnia odpowiednie, prawidłowe odpowiedzi na zadane pytania i polecenia, ponieważ swoje wyniki opiera nie tylko o systemy pokładowe, ale także wyszukiwania internetowe, dzięki czemu informacje są aktualne i rzetelne. Podczas rozmowy z naszym Mustangiem Mach-e możemy więc poczuć się jak przy dobrym, niewyobrażalnie mądrym znajomym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj