Przewozy biznesowe dla Ciebie, twojej firmy i pracowników

0
324
przewozy biznesowe AutoComfort

Podróż może zmęczyć. W biznesie zmęczenie oznacza brak efektywności, mniejszą sprzedaż, uszczerbek na wizerunku czy niepowodzenie w ważnych negocjacjach. Trójmiejski przewoźnik AutoComfort po latach doświadczenia w branży transportowej wyszedł z propozycją organizacji transportów biznesowych i wbrew pozorom nie jest to fanaberia, a ważna usługa dla ceniących komfort w podróży.

Dla kogo są przewozy biznesowe? To usługa tak naprawdę dla każdego, kto wygodnie chce podróżować w ramach wykonywania swojej codziennej pracy. Transport biznesowy wykorzystują przedsiębiorcy dla siebie, ale też swoich pracowników np. na zbiorowe delegacje czy wyjazdy integracyjne, ale także VIP-y, politycy, lekarze, artyści czy wiele innych przedstawicieli profesji, którzy cenią sobie czas i możliwość pracy z fotela samochodu.

przewozy biznesowe AutoComfortTransport  (nie tylko) dla biznesu

Transport biznesowy nie jest utożsamiany tylko z podróżami firmowymi. AutoComfort przewozy osób proponuje wszystkim, którzy po prostu cenią sobie oprócz bezpieczeństwa i wygody w podróży również szereg dodatkowych usług, takich jak prywatną ochronę, tzw. „welcome desk” na lotniskach i hotelach czy możliwość otrzymania w czasie podróży posiłków i napojów. Przewozy biznesowe to usługa premium, a nawet można określić je jako ekskluzywny transport VIP. Doświadoczony przewoźnik, jakim jest trójmiejska firma AutoComfort gwarantuje podróżującym pełnię dyskrecji i indywidualne podejście do oczekiwań klienta.

przewozy biznesowe AutoComfortOryginalne przewozy biznesowe 

Jeśli oczekujesz, że twój przyjazd w dane miejsce przykuje uwagę i będzie na miarę „wejście smoka”, to z AutoComfort jest to możliwe przede wszystkim z uwagi na oryginalną flotę. W garażach firmy czekają luksusowe limuzyny takich marek jak Mercedes, Jaguar, Audi czy Jeep. Wszystkie z nich to nowe roczniki, bogato wyposażone i przede wszystkim bezpieczne. Ale można też – na wyjazdy grupowe, firmowe, integracyjne lub wymagające przewozu sporej ilości bagażu – nająć mikrobusy czy minibusy. Zupełnie nietypowe będzie podróżowanie pojazdem zabytkowym, sportowym, czy jachtem lub samolotem. Oczywiście nawet taką formę transportu biznesowego może zorganizować AutoComfort, bo stara się odpowiadać na indywidualne oczekiwania podróżujących.

Przewozy biznesoweCo najważniejsze, flota AutoComfort nie tylko „wygląda”. Nadrzędną cechą wszystkich pojazdów jest wysoki poziom bezpieczeństwa, obecność w pojazdach najnowocześniejszych udogodnień typu klimatyzacja, przyciemniane szyby, wygodne fotele, możliwość wpięcia i ładowania różnych urządzeń (smartfony, komputery, tablety), w wielu pojazdach są też minibary. 

Przewozy biznesoweBiznesowy transport buduje Twoją markę

Przewozy biznesowe zyskują na popularności, bo nie tylko dają możliwość wygodnego podróżowania i poświęcenia w czasie jazdy energii na inne zajęcia niż prowadzenie pojazdu. Transport biznesowy to przede wszystkim podniesienie prestiżu podróżującego, a co za tym idzie – firmy czy jej pracowników. Wypoczęty pasażer lepiej reprezentuje siebie i przedsiębiorstwo, jest wydajny, skupiony na wykonywaniu obowiązków. Sposób organizacji podróży służbowych może wpłynąć nawet na wyniki finansowe firmy i wpływa na jej ogólny wizerunek.

Przewozy biznesowe AutoComfort – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011
Email: firma@autocomfort.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj