Znana polska firma ubezpieczeniowa – poznaj ofertę, usługi i opinie o SALTUS

0
846
Ubezpieczenia firmowe

Zapobiegnij nieoczekiwanym sytuacjom, zabezpieczając siebie i swoją rodzinę. Nie warto czekać, aż będzie za późno. Aby uniknąć wysokich kosztów, warto rozważyć ofertę ubezpieczeń SALTUS. Znajdziesz tam nie tylko dobre warunki umów, ale także pozytywne opinie wcześniejszych klientów, którzy skorzystali z usług firmy.

Szeroka oferta ubezpieczeń najbardziej doceniana w opiniach o SALTUS! 

SALTUS poszerzył swoją ofertę o wiele rodzajów ubezpieczeń, aby zapewnić klientom finansowe bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwych wypadków, uszkodzenia majątku lub śmierci. Ich kompleksowa oferta obejmuje szeroki wybór ubezpieczeń, a prezentuje się mniej więcej tak: 

 • Ubezpieczenia na życie, 
 • Ubezpieczenia zdrowotne,
 • Ubezpieczenia komunikacyjne,
 • Ubezpieczenia mieszkaniowe,
 • Ubezpieczenia podróżne, 
 • Ubezpieczenia NNW,
 • Ubezpieczenia majątku,
 • Ubezpieczenia pożyczek,
 • Grupowe ubezpieczenia.

Dla firm natomiast:

 • Ubezpieczenia zdrowia pracowników,
 • Ubezpieczenia na życie pracowników,
 • Ubezpieczenia uczniów i nauczycieli,
 • Ubezpieczenia majątku firmy.

Osoby zainteresowane mogą nabyć produkty detaliczne od SALTUS Ubezpieczenia w jednej z ponad 2000 placówek agencyjnych, a także bezpośrednio przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej.

Nie trudno znaleźć klientów, którzy korzystają z więcej niż jednego rodzaju ubezpieczeń. Wiemy to między innymi dzięki obserwacji opinii o SALTUS. Tak wygląda jedna z nich widoczna w Google Maps:

bardzo dobra ubezpieczalnia jestem zadowolona że podjęłam współpracę z tą firmą gorąco polecam i pozdrawiam ~ Ewa

Ubezpieczenia zdrowotne, na życie i NNW 

Firma SALTUS oferuje ubezpieczenia zdrowotne, które cieszą się dużym uznaniem wśród klientów ze względu na szybki dostęp do specjalistów bez długich kolejek, a także brak wymaganej dokumentacji medycznej czy ankiet. Każdy może skorzystać z oferty SALTUS, a składka jest stała. Ubezpieczenie jest dostępne dla dzieci i młodzieży do lat 25.

Sieć placówek medycznych oferujących usługi objęte ubezpieczeniami zdrowotnymi  SALTUS Ubezpieczenia stale się rozrasta. Obecnie można skorzystać z nich w ponad 5000 placówek medycznych na terenie całego kraju oraz blisko 500 placówkach Polmed, specjalizujących się w usługach Medycyny Pracy.

W opiniach o ubezpieczeniach SALTUS widać uznanie dla tych elementów oferty. Przykładowo: 

Chciałabym wcześniej trafić na firmę Saltus. Po kilku współpracach z ubezpieczycielami, którzy tylko szukają kruczków i nieścisłości w umowach saltus był dla mnie zbawieniem. Kiedy jeden z moich pracowników złamał nogę otrzymałam odszkodowanie najszybciej. Bez zbędnych negocjacji i wmawiania tego, co się nie wydarzyło… polecam, najlepsza opinia dla SALTUS 😊~ Alicja

Pozostałe opinie o SALTUS dowodem na skuteczność firmy

Można by długo mówić o ofercie firmy SALTUS. Rodzajów polis, ich wariantów i opcji modyfikacji jest naprawdę mnóstwo. Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią dla siebie usługę, najlepiej jeśli zajrzysz na oficjalną stronę internetowa firmy. 

Najbardziej obiektywnym obrazem oferty firmy są opinie o SALTUS wystawiane przez klientów, którzy zdążyli już skorzystać z jej usług. Oto pozostałe, które udało nam się znaleźć: 

Otrzymałem pieniądze z ubezpieczenia podróży na czas, a obsługa klienta była wspaniała – jestem w pełni usatysfakcjonowany i przyznaję SALTUS opinie 5gwiazdkową 😊~ Wiktor

Miałam styczność z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, ale ostatecznie zdecydowałam się na SALTUS. Wspólnie z mężem ubezpieczyliśmy tu całą rodzinę, dom, a po doświadczeniach z pandemią COVID-19 również każde wakacje, na które się wybieramy. Zostanę z nimi, dopóki oferta się nie zmieni. ~ Anna

Korzystam z ubezpieczenia zdrowotnego SALTUS i jestem bardzo zdziwona. Nie zdawałam sobie sprawy, że istnieje taka opcja. Już trzy razy udało mi się dostać do lekarza specjalisty w ciągu tygodnia, co normalnie wymagałoby oczekiwania nawet rok. To genialne – moja opinia o SALTUS jest jak najbardziej pozytywna. ~ Kamila

Ubezpieczenia SALTUS – kontakt

Telefon: (58) 770 36 90, 801 888 666

E-mail: info@saltus.pl

Strona: https://saltus.pl/ 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj