Gdańsk. Przewóz osób jako usługa premium naszych czasów

0
642
przewoz osob Gdańsk autocomfort

Gdańsk to miasto atrakcyjne nie tylko turystycznie, ale i biznesowo, czy też ze względu na ciekawą ofertę kulturalną i sportową. Wiele dzieje się w całym Trójmieście, a ciągnie do niego przyjezdnych z całego kraju, ale i z zagranicy. Grunt to znaleźć sprawny i wygodny środek transportu do przemieszczania się po Gdańsku.

Przewóz osób w Gdańsku – dlaczego warto zlecić transport firmie?

Podróż potrafi być męcząca, ale i stresująca, jeśli za kierownicą siada osoba bez dużego doświadczenia w jeździe. Często przemieszczamy się z miejsca na miejsce pod presją czasu, a gdy nie znamy dobrze miasta, w którym jesteśmy – podróż będzie bynajmniej komfortowa. W tym miejscu pojawiają się firmy przewozowe, które świadczą usługi transportowe na wysokim poziomie, a do tego nie ograniczają się jedynie do przewozy pasażera z punktu A do punktu B.

przewoz osob gdynia autocomfortCo zyskujesz wybierając profesjonalny przewóz osób? Na pewno czas, bo „za kółkiem” siada doświadczony kierowca znający teren, wygodę podróży, coraz częściej także dodatkowe usługi typu catering, napoje, dostęp do ładowarek (do telefonu czy komputera) w pojeździe premium, bywa że także opiekę przewodnika lub ochroniarza. Dobra firma zorganizuje dla Ciebie także nocleg, jeśli będzie to konieczne. To wszystko na specjalne życzenie klientów.

AutoComfort – przewozy osób w Trójmieście i wiele więcej…

Gdańska firma AutoComfort, działająca zresztą na terenie całego Trójmiasta i poza jego obszarami, wyspecjalizowała się w przewozie osób prywatnych, przewozach biznesowych, sportowców, a także gwiazd estrady. Dysponuje flotą pojazdów premium, które doskonale wpisują się w różne, ale bardzo wysokie wymagania klientów. Chętnie korzystają z przewozów osoby przyjeżdżające do Gdańska na spotkania służbowe, na których muszą wypaść dobrze od pierwszych sekund, począwszy od podjazdu pod miejsce spotkania.

e220f5cd 3dec 483e 82b0 6244075b1ed2We flocie AutoComfort są: limuzyny, hummery, SUV-y, mikrobusy 6-8 osób, mikrobusy do 20 osób, autokary turystyczne.

Specjaliści z zakresu przewozu osób zapewniają też usługi concierge, a także wsparcie logistyczne i koordynację eventów w Gdańsku.

Przewóz osób buduje wizerunek

Jeśli zależy Ci na zbudowaniu swojego wizerunku poprzez sposób poruszania się po mieście, AutoComfort przygotują całą logistykę tak, abyś czuł się komfortowo w każdym zakresie. Po pierwsze sam wybierasz czy za kierownicą siada elegancki szofer czy Ty sam/a, dobierany pod klienta jest rodzaj pojazdu w zależności od okazji i okoliczności podróży, do pakietu można wybrać obecność ochrony, hostessę, przewóz bagażu, catering i wiele innych usług na życzenie.

transport vip gdynia autocomfort 1Ślub, dyplomacja, event, sport, turystyka – decydujesz jaki przewóz Cię interesuje

Nie ma takiej okoliczności, jakiej nie sprostałyby możliwości logistyczne zespołu AutoComfort. Przewóz osób w Gdańsku jest coraz popularniejszy z uwagi na rozbudowę miasta, jego rozwój i specyficzny styl jazdy po drogach, szczególnie w sezonie turystycznym, gdy na ulicach panuje duży ruch. Najchętniej wybierane przez klientów rodzaje przewozu osób w ostatnich miesiącach to przewozy dyplomatyczne, turystyczne, przewozy osób dla firm oraz transport dla sportowców.

Zobacz również: 

Wynajem busów i autokarów w Trójmieście
Przewozy biznesowe dla Ciebie, twojej firmy i pracowników

 

Transport druzyn sportowych

Przewóz Osób Gdańsk Gdynia AutoComfort – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011

Email: firma@autocomfort.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj