Szukasz solidnego warsztatu samochodowego w Trójmieście? Sprawdź!

0
473
warsztat mechanik samochodowy gdynia MKtyre 3
warsztat mechanik samochodowy gdynia MKtyre 3

Więź kierowcy z samochodem jest ogromna i rośnie wraz ze wzrostem wspomnień, jakie są związane z ich autem? może to być niezapomniana wycieczka z ukochaną, dalekie wakacyjne wyprawy a nawet niebezpieczne sytuacje które się w nim zdarzyły.

Warsztat samochodowy Gdynia MKtyre

warsztat Mechanik samochodowy Gdynia cennik(1)

Jednym słowem kochamy nasze samochody i chcemy, żeby jeździły, jak najdłużej. Jednak, żeby to osiągnąć, musimy o nie dbać. Najlepszym miejscem, w którym wyszkoleni specjaliści powiedzą nam, czy naszemu autu nic nie dolega jest sprawdzony warsztat samochodowy.

W warsztacie możemy sprawdzić układy klimatyzacji, wymienić opony oraz skorzystać z urządzenia odpowiedzialnego za pomiar i regulację geometrii kół. Dodatkowo dzięki diagnoskopowi komputerowemu możliwe będzie połączenie się z pojazdem i odczytaniem lub skasowaniem zaistniałych błędów.

Mechanik samochodowy Gdynia

W serwisie samochodowym można kupić nowe i używane opony, jak również regenerowane oraz używane felgi stalowe i aluminiowe. W takim warsztacie można również naprawić elementy podwozia i układu hamulcowego. Mechanicy także wymieniają tłumiki samochodowe oraz akumulatory.

Jednakże do warsztatu samochodowego udajemy się nie tylko wtedy, kiedy mamy stłuczkę lub wypadek i musimy kupić nowe części.

Oferta:

  • przechowalnia kół i opon,
  • prostowanie felg.

W warsztacie samochodowym mechanicy odpowiedzialni są również za wymianę oleju i płynów eksploatacyjnych, a także opon zimowych i letnich.

Mechanicy w warsztatach samochodowych to specjaliści, którzy posiadają duże doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu usterek samochodowych. Dbając o klientów i ich samochody, warsztaty używają coraz to bardziej nowoczesnego sprzętu do obsługi pojazdów, dlatego chcąc zachować sprawność naszego samochodu, odwiedzajmy ich jak najczęściej.

WARSZTAT SAMOCHODOWY GDYNIA oferta cennik:

Warsztat-samochodowy-Gdynia-2

Zobacz również:

fastgum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here