Bawaria Motors. Największy polski dealer BMW z salonem w Gdańsku

0
1870
bmw gdansk salon opinie

Niemieckiej marki BMW chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Samochody te słyną z luksusu, elegancji, komfortu i bezpieczeństwa. Można je spotkać na całym świecie, nie brakuje ich także na polskich drogach. Za obecność tych aut na krajowym rynku odpowiada firma Bawaria Motors – największy dealer BMW w Polsce. Jeden z jego salonów znajduje się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 195. 

BMW należy do najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych w Europie. Niemal każdy zna jego charakterystyczne, biało-niebieskie logo przypominające śmigło samolotu. Firma, zanim zajęła się produkcją samochodów, tworzyła bowiem silniki do aeroplanów. Brzmi anachronicznie? Cóż, działo się to w 1916 r.

BMW – marka przyszłości

bmw gdansk salonOd tego czasu minęło stulecie, a samochody marki BMW dorównują szybkością małym samolotom. Latem 2019 r. BMW M5 Competition stoczyło na gdyńskim lotnisku wyrównaną walkę z samolotem akrobacyjnym XA-41. To tylko jeden z dowodów na to, jak bardzo zmieniła się branża motoryzacyjna od 1928 r., kiedy fabrykę opuścił pierwszy pojazd firmy BMW. Z każdym kolejnym modelem marka przesuwa granice technologicznych możliwości. Od jakiegoś czasu przygotowuje się do wypuszczenia samochodu przyszłości iNEXT. To będzie najbardziej zaawansowany technologicznie model BMW wyposażony w system jazdy autonomicznej i napęd elektryczny najwyższej generacji. Samochód ma się pojawić dopiero w 2021 r. Jednak jego projekt już teraz pokazuje, że BMW nie boi się wyzwań i odważnie szuka nowych rozwiązań.

“Radość z jazdy” w Gdańsku dzięki Bawaria Motors 

Trójmiejscy pasjonaci marki  BMW pozostają na bieżąco z najnowszymi modelami tej marki dzięki stale uaktualnianej ofercie Bawaria Motors. W tym roku firma mogła pochwalić się kilkoma nowościami, których pojawienie się zelektryzowało niejednego fana BMW. Mowa o najnowszych samochodach popularnych serii 1 i X6 oraz X7, wyposażonych w innowacyjne technologie.

Bawaria Motors jest przedstawicielem BMW należącym do największej na świecie grupy motoryzacyjnej Emil Frey. Wyróżnia się nowatorskim podejściem do obsługi klienta i usług oraz wysoką jakością produktów. Od 2015 r. funkcjonuje na rynku trójmiejskim. Jej salon znajduje się w motoryzacyjnym zagłębiu Gdańska i jest jednym z czterech w całej Polsce. Pozostałe filie działają w Warszawie, Jankach i Katowicach.

salon bmw gdanskNajlepsze modele w Bawaria Motors

Z gdańskiego salonu Bawaria Motors można wyjechać nowym lub używanym autem. Od lat dużym zainteresowaniem cieszą się samochody z serii 3. Chociaż serca fanów czterech kółek podbijają także modele z rodziny X, należące do klasy ekskluzywnych SUV-ów. Amatorzy szybkiej, dynamicznej jazdy pozostają raczej wierni modelom serii M, które pod elegancką i wyrazistą formą ukrywają nieprzeciętną moc. Z kolei kierowcy, chcący podążyć za najnowszymi trendami, a przy okazji jeździć ekologicznie, wybierają elektryczne BMW i3 lub hybrydowe BMW i8.

Zwolennicy wszystkich tych samochodów nie poczują się w Gdańsku rozczarowani – w ofercie Bawaria Motors znajdują się najpopularniejsze modele BMW serii od 1 do 8, luksusowe auta typu SAV z rodziny X, sportowe modele M oraz innowacyjne samochody z serii i.

Dla wygody klienta. Pełna obsługa

bmw gdansk serwisTo jednak jeszcze nie wszystko, co Bawaria Motors ma do zaoferowania swoim klientom. Firma zajmuje się kompleksową obsługą, która obejmuje także: jazdy próbne, leasing, usługi serwisowe, lakiernicze i blacharskie oraz sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów.

Dzięki bogatej ofercie przygotowanej przez Bawarię Motors, każdy klient może liczyć na bogatą ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb.

W razie problemów z samochodem w serwisie Bawarii Motors klient oddaje samochód w ręce wykwalifikowanych specjalistów, zajmujących się wyłącznie modelami marki BMW oraz Mini.

Oferta obejmuje usługi zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu dzięki innowacyjnej usłudze „Door to door”. W razie usterek w samochodzie nie trzeba jechać do salonu, aby ponownie cieszyć się w pełni sprawnym autem. Pracownicy Bawaria Motors zajmą się odbiorem, naprawą i odwiezieniem pojazdu na miejsce. Dla wygody Klientów powstał nowy sposób kontaktu z serwisem BMW – smart video communicatsion – spersonalizowane nagranie wideo przesłane po kontroli bezpieczeństwa Twojego samochodu.

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala firmie Bawaria Motors trafnie rozpoznawać potrzeby najbardziej wymagających klientów i odpowiadać na nie, zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

BMW Gdańsk Bawaria Motors

bmw gdansk dealeral. Grunwaldzka 195, 80-266 Gdańsk

Tel.: +48 58 766 65 00

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 19.00

Sobota: 9.00 – 15.00

Niedziela: Nieczynne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj