Usługi transportowe – poznaj ofertę firmy spedycyjnej PEKO z Gdańska

0
545
Spedycja morska Gdynia 2

Spedycja to jeden z elementów branży TSL – Transport, Spedycja, Logistyka. Termin oznacza działalność, która polega na przewozie towarów za stosowną opłatą oraz świadczenie dodatkowych usług o podobnej specyfikacji.

Województwo Pomorskie ze względu na swoje korzystne położenie jest uznawane
za jeden z lepszych obszarów do rozwoju działalności spedycyjnych. W Trójmieście zarejestrowano dziesiątki przedsiębiorstw o tym charakterze, co powoduje, że wybór odpowiedniego dla nas partnera nie jest do końca oczywisty. Z pewnością jednym
z najlepszych kandydatów do współpracy biznesowej w tej dziedzinie jest firma spedycyjna PEKO z Gdańska.

Spedycja morska Gdańsk 2Spedycja międzynarodowa Gdańsk Gdynia Peko

PEKO to firma działająca w transporcie międzynarodowym od ponad 26 lat. Przez ten okres, przedsiębiorstwo przeprowadziło setki projektów dotyczących przewozu towarów na całym świecie. Od początku swojej działalności firma ceni sobie kompleksowość, terminowość i indywidualne podejście do klienta. Działając w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, drogowej i kolejowej, PEKO ma na swoim koncie kontrakty z renomowanymi przewoźnikami drogowymi, ubezpieczycielami, armatorami i liniami lotniczymi ze wszystkich kontynentów świata.

Usługi PEKO Spedycja Gdańsk:

Spedycja lotnicza

Całościowa obsługa towarów w transporcie lotniczym, czyli eksport i import przy użyciu systemu door-door  z/do dowolnego miejsca na świecie w oparciu o znane linie lotnicze, koordynacja działań spedycyjnych podczas obsługi towarów, transport lotniczy w serwisie priorytetowym, ekspresowym i ekonomicznym oraz ubezpieczenie cargo w zakresie all risk.

Spedycja drogowa Gdańsk Gdynia

Przewóz ładunków i towarów w transporcie drogowym. Dostępne są kompleksowe usługi eksportowe i importowe we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami do lub z dowolnego miejsca w Europie, działając w systemie door-door. Inne działania, jakie firma PEKO oferuje w tym zakresie to: transport międzynarodowy i krajowy, transport ładunków standardowych z użyciem różnych naczep oraz obsługa wszystkich przesyłek – od drobnicowych po całopojazdowe, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk, transport ładunków ADR.

Spedycja morska Gdańsk 1Spedycja kolejowa 

Obsługa i przewóz towarów pełno-kontenerowych (FCL) i drobnicowych (LCL) z użyciem kolei i transportu intermodalnego. Zakres usług firmy PEKO obejmuje: eksport i import w systemie terminal kolejowy w oparciu o operatorów kolejowych do lub z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju, działalność jako część transportu intermodalnego – kolej-droga-morze lub kolej-droga w niektórych krajach europejskich, logistyczne działania z ładunkami w terminalu kolejowym i podczas wyładunku, eksport i import door-door przy współpracy z agentami i partnerami kolejowymi do/z każdego miejsca w kraju i Chinach, ubezpieczenia all risk typu cargo.

Spedycja morska Gdańsk Gdynia

Kompleksowa obsługa ładunków drobnicowych (LCL) i pełno-kontenerowych (FCL) w transporcie morskim. W tym zakresie, firma PEKO oferuje klientom: eksport i import w systemach door-door i port-port w oparciu o rzetelnych armatorów z każdego miejsca na świecie, logistyczną obsługę ładunków każdego rodzaju – od załadunku w porcie, przez proces przewozu aż do wyładunku, ubezpieczenia cargo w zakresie all risk oraz odprawy fiskalne we wszystkich portach Europy.

Transport specjalny

Przewóz ładunków specjalnych, czyli sypkich lub ponadgabarytowych. Project Cargo zrealizowany został stworzony przez zespół logistyczny firmy PEKO i zajmuje się zleceniami w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego przy użyciu naczep specjalistycznych typu: platforma, silos, wywrotka. 

Ponadto oferowane są usługi: profesjonalnego doradztwa, transportu z certyfikatem GMP+, transportu autami z ładownością do 25 ton, transportu ładunków standardowymi naczepami typu plandeka o ładowności do 24 ton, transportu odpadów oraz ubezpieczenia typu cargo w zakresie all risk 

Spedycja morska Gdynia 1PEKO spedycja Gdańsk – usługi dodatkowe

Dodatkowymi usługami, jakie świadczy firma są: przewozy intermodalne, transporty specjalne i obsługa celna, którą prowadzi agencja celna PEKO w Gdyni

Oprócz powyższych usług spedycyjnych, współpraca z PEKO zapewni nam pomoc związaną z:

  • obiegiem wszystkich potrzebnych dokumentów,
  • realizacją procedur fiskalnych i celnych, 
  • przeprowadzaniem procesów logistycznych,
  • kontrolą towaru podczas rewizji i odpraw celnych,
  • przeładunkiem w relacji pośredniej i bezpośredniej,
  • składowaniu towarów w magazynach.

Dzięki równoczesnej działalności jako agencja celna, PEKO wyręcza swoich klientów w opracowywaniu i zgłaszaniu wniosków o uzyskanie pozwoleń, obsłudze towarów poddanych inspekcjom, wystawianiu świadectw EUR 1 i pochodzenia oraz doradza w sprawach celnych.

Partnerzy firmy PEKO chwalą współpracę szczególnie dzięki profesjonalnemu podejściu do klienta oraz kompleksowości i skuteczności usług w zakresie spedycji drogowej, spedycji kolejowej, transportu morskiego i transportu lotniczego.

Dane kontaktowe:

PEKO Spedycja Międzynarodowa
W. Jankowski, P. Stachura, Spółka Jawna

ul. Miałki Szlak 4/8
80-717 Gdańsk

e-mail: spedycjaoffice@peko.pl


Peko Spedycja Gdańsk
ul. Miałki Szlak 4/8, 80-717 Gdańsk
tel.: +48 58 323 88 29
e-mail: ladowa@peko.pl, air.warszawa@peko.pl

Peko Spedycja Gdynia
ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
tel.: +48 58 621 39 19
e-mail: gdynia@peko.pl

Peko Spedycja Warszawa
ul. Łopuszańska 24G, 02-220 Warszawa
tel.: +48 22 292 18 18
e-mail: warszawa@peko.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj