Ford i motoryzacyjne trendy: hybrydy i elektryki od amerykańskiego producenta

0
665
Ford dostawcze Gdańsk Big autohandel

Czołowi producenci nie spoczywają na laurach. Królowie motoryzacji nie tylko chcą nadążać za panującymi trendami, ale także wyznaczać nowe. Wielu z nich nie walczy z obecną modą na samochody hybrydowe i elektryczne, a wręcz przeciwnie, tworzy własne modele. 

Zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań jest między innymi Ford. W ofercie znajdziemy pojazdy zasilane z sieci domowej czy przy użyciu stacji ładowania. Dzięki temu część modeli może być wykorzystywana w miejscowościach, które nie mają rozwiniętej sieci ładowania. Osoby nie gotowe na pojazd hybrydowy, mogą skorzystać z aut plug-in, które Ford również posiada w swojej ofercie. Możemy je ładować za pomocą silnika, hamowania oraz podłączając wtyczkę.

komis samochodowy Ford auta używane bigautohandel

Obecne trendy motoryzacyjne to, poza elektrykami i hybrydami, dbałość o środowisko, nowoczesność, zapewnienie bezpieczeństwa oraz pełnej funkcjonalności. Dzięki temu flota pojazdów nawiązująca do tych wartości ciągle powiększa się. Ford zapewnia użytkownikom dostęp do kilku modeli z hybrydowymi silnikami. Są to m.in. Ford Puma, Ford Mondeo, Ford Explorer oraz nowa Kuga.

Ford Puma big autohandel GdańskFord posiada w swojej ofercie także hybrydowe wersje pojazdów dostawczych oraz przeznaczonych dla całej rodziny. Najlepszym wyborem dla kilkuosobowego gospodarstwa domowego może okazać się Ford Tourneo Custom. Gwarantuje on szeroką i komfortową przestrzeń dla siedmiu osób. Posiada także zaawansowane zaplecze technologiczne. Wśród nich na wyróżnienie zasługują m.in. Intelligent Speed Assist automatycznie dostosowującą prędkość pojazdu do znaków drogowych czy wielość systemów bezpieczeństwa.

Hybrydowym „dostawczakiem” od amerykańskiego producenta jest Ford Transit Custom. Zasłynął wytrzymałością, niezawodnością i ładownością sięgającą 1000 kilogramów. Jego zasięg na napędzie elektrycznym wynosi 56 kilometrów. Podobnie jak w Tourneo Custom, Ford zagwarantował w nim szereg cenionych rozwiązań technologicznych.

Big autohandel Ford Gdańsk 1Obecne w ofercie Forda pojazdy hybrydowe cechuje komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz niskie spalanie. Będą doskonałym wyborem dla fanów tego typu pojazdów oraz osób, które dopiero chcą poznać zalety coraz popularniejszych hybryd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj